Kancelaria prawna

Jednym z moich przedmiotów podczas pierwszego semestru studiów jest prawo. To dlatego jakiś czas teamu mieliście okazję przeczytać wpis dotyczący praw pacjenta. Po prostu bardzo wkręciłam się w ten przedmiot.

Czy wardrobing jest dobry?

Wardrobing to coraz popularniejsze zjawisko polegające kupowaniu jakiegoś ubrania, noszenia go, a następnie... oddania. A wszystko po to, aby nadążyć za nowymi trendami.

Kraina Lodu 2

Same nie możemy uwierzyć, że minęło aż 6 lat od poprzedniej części! Miałyśmy trzynaście lat i nie porywało nas to tak bardzo jak teraz! Dopiero po roku nauczyłyśmy się wszystkich piosenek z Kariny Lodu i śpiewałyśmy je non stop. W przypadku animacji Disneya to jak na nas strasznie długo. Jakie są n…

Cytaty z piosenek

Myślę, że muzyka towarzyszy nam praktycznie cały czas. Czy to podczas jazdy do pracy, przy gotowaniu czy miłym wieczorze spędzonym z przyjaciółmi. Dzisiaj chciała się podzielić z wami ulubionymi cytatami z polskich piosenek, bo to właśnie ich słucham najczęściej (poza muzyką klasyczna oczywiście).

Niech żyje bal!

Nie wiem, czy wiecie, ale najstarsze wydarzenie, gdzie ludzie przebierali specjalnie na ten czas odbyło się ponad tysiąc lat temu. 
Nie licząc oczywiście czasów starożytnych, gdzie niejednokrotnie mężczyźni w teatrze przebierali się za kobiety, albo odwrotnie, gdzie to panie musiały przybrać postać …

Masz prawo!

Każdy nas ma jakieś prawo. Do szczęścia, do zdrowia, do spokojnego życia.

Piosenki świąteczne, które w grudniu goszczą w naszych domach!

Dzisiaj wyjątkowy dzień w roku. Mikołajki! Zwyczajem tego dnia jest wręczanie drobnych prezentów na cześć świętego biskupa, który zasłynął z pomocy jakiej udzielał potrzebującym. Zobaczcie jak dawno temu ludzie podążali za trendem cieszenia się z małych rzeczy.

Szczęście przy kominku Gabriela Gargaś

Pierwszy śnieg już za oknem, każdy dzień przybliża nas do tego magicznego dnia. Czas uwierzyć w magię świąt!

Festiwal Kobiet Internetu

Jak wiecie ostatni weekend miałyśmy okazję spędzić w Gdańsku, gdzie odbywał się  Festiwal Kobiet Internetu. Co robiłyśmy tam ciekawego? Zapraszamy na relację.

Bądź moim światłem Agata Przybyłek

Książka Agaty Przybyłek pokazuje, że naprawdę naszym życiem nie raz rządzi przypadek. Do napisania tek powieści, autorkę zainspirował utwór Kuby Jurzyka ,, Być dla kogoś", którą osobiście uwielbiam. Jaką historią pisarka zaskoczyła nas tym razem?

INSTAGRAM